O nas

Zapraszamy do sklepu poświęconemu w głównej mierze terrarystyce. Może sklep to nie-najlepsze określenie gdyż G-G to hybryda: sklepu z gadami, pracowni wystroju terrariów z klubem terrarystycznym.

Staramy się mieć najlepszą w kraju ofertę płazów i gadów a także roślin, nastawiając się raczej na unikalne gatunki dla koneserów niż “masówkę” .
Naszymi klientami są ogrody zoologiczne i botaniczne, mamy grono stałych i zadowolonych klientów:) Także początkujący terraryści znajdą u nas coś dla siebie.

Z naszą ofertą jeździmy po całej Europie na giełdy terrarystyczne utrzymując i podtrzymując kontakty z najlepszymi hodowcami.

Przeważającą część oferowanych zwierząt stanowią nasze własne przychówki co gwarantuje nam najwyższą jakość i wiedzę o oferowanym zwierzaku.
Ilość pracy i zaangażowanie ma jednak swoją cenę – wymagamy od naszych klientów przynajmniej podstawowej wiedzy na temat kupowanego zwierzaka, którą sprawdzamy w trakcie rozmowy i uzupełniamy o istotne wskazówki hodowlane. Nowobogacki z plikiem banknotów, który tupie i żąda “krokodyla” wylatuje z naszego sklepu w podskokach 🙂